Artvin’deki ikiz gelinler, kuzenlerle evlendi

Posted by

Artvin Hopa’da yaşayan tek yumurta ikizleri Elif ve Elvan Muti, 3 yıl evvel kuzen olan elektrik ustası Emrah Şahin ve inşaat ustası İhsan Vilayetten ile tanıştı.

Arkadaşlıklarını ilerleten Elif Muti, Emrah Şahin ile Elvan Muti ise İhsan Vilayetten ile birebir gün nişanlandı.

Çiftler, düğünlerini ise birlikte yapmaya karar verdi. Hopa’da düğün salonundaki düğünle çiftler, davetlilerin huzurunda dünyaevine girdi.

“Neden birlikte düğün yapmayalım dedik”

Elif Muti, en memnun gününü ikizi ile paylaştığını belirterek, “İlk ben eşimle tanıştım sonra kardeşim Elvan eşimin kuzeniyle tanıştı. Biz ikiziz eşlerimiz de dayı hala çocukları. İkimiz birlikte nişanlandıktan sonra ‘Neden birlikte düğün yapmayalım, farklı olur’ dedik, çok da beğenilen oldu. Biz hayata birlikte başladık. Bugün de gelinliklerimizle beyaz bir sayfa açarak hayatımıza devam edeceğiz” dedi.

“Şimdi daima birlikte olacağız”

İkizlerden Elvan Muti ise “Bugüne kadar da hiç ikili düğüne gitmemiştik, hem ikili düğün gördük hem birbirimizin düğününe gelmiş olduk. ‘Evlendiğimiz vakit sen nerede, ben nerede olacağım’ diye düşünüyorduk. Artık daima birlikte olacağız” diye konuştu.

“Çok hoş bir düğün oldu”

Elif Muti’nin eşi Emrah Şahin de “Bir arkadaş vasıtasıyla tanıştık, evlenme kararı aldık lakin pandemi münasebetiyle erteledik. O ortada kuzenim de Elvan’la tanışarak evlenme kararı aldılar. Düğünü birlikte yapmak istediler. Biz de onayladık çok da hoş oldu” dedi.

Elvan Muti’nin eşi İhsan Vilayetten ise “İkizler ikili düğün yapma teklifi ile geldiler. Damatlar olarak biz de kuzen olduğumuz için bu fikre onay verdik. Çok hoş bir düğün oldu” diye konuştu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.