Assassin’s Creed Mirage’dan Fragman Geldi: İşte Çıkış Tarihi

Sony’nin bugün gerçekleştirdiği PlayStation Showcase etkinliği birçok oyundan fragmana sahne oldu. Bunlardan biri de yılın en çok beklenen oyunlarından olan Assassin’s Creed Mirage idi.

Ubisoft, etkinlikte efsane serinin yeni oyununa detaylı bir bakış atmamız sağladı. Yapım, PS5, PS4, Xbox Series S/X, PC ve Amazon Luna için çıkış yapacak

Assassin’s Creed Mirage, 12 Ekim 2023’te piyasaya sürülecek.

Ubisoft, önceden çıkan sızıntıları doğrulayarak Assassin’s Creed Mirage’ın 12 Ekim 2023’te çıkış yapacağını duyurdu. Etkinlikte gösterilen fragman, oyunda biraz serinin eski oyunlarını andıran detaylarla karşılaşabileceğimiz görülebiliyor. Şirket de 15. yılın şerefine oyunu oynanış, görseller ve hikâye açısından köklerine götürmek istediklerini söylüyor.

Assassin’s Creed Mirage, Valhalla oyununda bir yan karakter olan Basim Ibn Ishaq’ı merkezine alacak. Oyunseverleri Orta Doğu’ya geri götürecek yapım, Valhalla oyununun öncesinde 9. yüzyılın Bağdat’ında geçecek.

Assassin’s Creed Mirage ön siparişe açıldı

Ubisoft, serinin yeni oyunun ön siparişe açıldığını da ekledi. Ubisoft sitesini incelediğimizde oyunun 589 TL’lik bir fiyata sahip olduğunu görüyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir