Bu 10 Altcoin İçin Müjde: Mode Global’e FCA’dan Onay!

Posted by

Kripto para ekosistemi, dünyadaki çeşitli faaliyet alanları ve sektörlere yayılmaya devam ediyor. Bu konuda adım atan son firma Mode Global Holdings oldu. Şirket, Mode uygulamasına ödeme yöntemi olarak çeşitli altcoin projelerini eklemek istiyordu. Buna göre şirket, Mali Davranış Otoritesi’ne (FCA) bir başvuru gerçekleştirdi ve kripto paralar için onay aldı.

Mode Global’den bu 10 altcoin projesine müjde

Mode Global Holdings , Mode uygulamasına birden fazla altcoin eklemek için FCA’dan onay aldığını açıkladı. Londra’da listelenen fintech şirketinin, bu yıl içinde bünyesine 10 altcoin’i ekleyeceğini duyurdu. Buna göre Mode uygulamasının kullanıcıları, bu yıl içinde alıp satabilecekleri 10 yeni tokene erişim sağlama avantajı elde edecek.

FCA’dan aldığı onayla tokenleri kullanıma sunmaya hazırlanan Mode Global, bunu aşamalı bir şekilde yapacak. Bu tokenler arasında Ethereum, Solana, Cardano, Dogecoin, Polkadot, Polygon, Cosmos, British Pound Tether, Tether ve USD Coin yer alıyor. Mode Global Holdings CEO’su Rita Liu, token ekleme onayıyla ilgili şu açıklamaları yaptı:

“Platformda mevcut olan altcoin projelerinin genişlemesi, Mode için önemli bir kilometre taşı olacak. Ayrıca, FCA’nın düzenleyici onayının, bu token genişlemesini mümkün kılan güvenli ve iyi yönetilen altyapımızın bir kanıtı olduğuna inanıyoruz.”

İlk kripto para adımı değil

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Mode, kullanıcıların perakendecilerden Bitcoin kazanmalarını sağlayan genişletilmiş bir geri ödeme programına çoktan sahip. Ayrıca, bu yılın başlarında onaylanan çeşitli bordro ortaklıkları yaptı. FCA onaylı bir biçimde eklenen 10 altcoin, şirketin sunduğu en son yenilik olarak dikkat çekiyor.

Açıklamaya göre Mode, uygulaması aracılığıyla ödeme kabul edecek. Böylece, perakendecilerin işlem maliyetlerini düşürecek. Ayrıca, tokenler ile, işletmelerin ödül çözümünü geliştirecek. Bu sayede işletmelerin, müşterilerini Bitcoin ve altcoin’lerle ödüllendirmesine olanakları genişletiyor.

Cryptocurrency altcoins like Monero, Ethereum, Ripple and Zcash. Investment and store of value concept. SLOVENIA, LJUBLJANA: 12 April 2021

Mode Global Holdings nedir?

Mode 2019 yılında bir grup girişimci ve finans uzmanının katkısıyla Londra’da piyasaya çıktı. Şirket, yarının ürünlerini bugünden sunma amacıyla yola çıkan bir finansal hizmetler işletmesidir. Müşterilerinin BTC ve altcoin projeleri gibi dijital varlıkları keşfetmelerini sağlar. Ayrıca onlara sahip olmalarını ve kullanmalarını sağlayan en güvenilir kripto şirketi olmayı amaçlar. Mevcut olarak şirketin Mode ve Mode Business olmak üzere iki uygulaması piyasada yer alıyor.

Mode uygulaması, kullanıcıların tek bir uygulamada fiat ve Bitcoin ile satın almalarına, kazanmalarına, büyümelerine ve ödeme yapmalarına izin veriyor. Bu yeni nesil dijital finans uygulaması şimdi 10 altcoin’i de bünyesine katacak. Mode Business ise, satıcılara daha ucuz, güvenli ve akıllı ödemeleri kabul etme olanağı sağlıyor. Bununla birlikte, müşterilere gerçekten istedikleri ödülleri sunmayı amaçlıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.