Destansı Tahmin: Bu Metaverse Coin Yüzde 3.000 Yapabilir!

Posted by

Bir kripto para analisti olan Tony M., popüler metaverse coin Enjin Coin (ENJ) için yükseliş eğilimine dikkat çekti. Yükseliş eğiliminin, yüzde 3.000’lik yükselişe bile yol açabileceğini düşünmekte. Enjin Coin, tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana yüzde 50 geri çekildi. Analist, yüzde 3.000’lik kâr potansiyeli için “teknik bilgiler doğruysa” ifadelerini kullanıyor. İşte analistin yorumları ve anahtar seviyeler…

Enjin Coin, makro yükselişini sürdürüyor

Enjin Coin fiyatı şu anda 0,60 dolardan işlem görüyor. Ethereum tabanlı bir oyun tokenı olan Enjin Coin, Mart 2020’nin en düşük seviyesi 0,03 dolar ve 2021 en yüksek seviyesi 4,85 dolar arasında yüzde 14.000 artışa tanık oldu. Analiste göre hareketin tamamını çevreleyen bir Fibonacci Retracement aracı, mevcut düşüş trendinin kârda sadece yüzde 50’lik bir kayıp olduğunu gösteriyor.

Analiste göre Enjin Coin fiyat hacmi  paterni, satıcılar 4,85 dolardan bu yana yaşanan değişim ortasında önemli ölçüde düştüğü için olası bir makro boğa koşusu fikrini karıştırıyor. Elliott Wave teorisine ve klasik fiyat hareketine dayanan verilerle, Tony M.’e göre, ENJ fiyatının 20 dolara kadar yükselme potansiyeli var. Bitcoin’in 180.000 dolarlık makro yörüngesini gerçekleştirmesi bekleniyorsa, analist, Enjin Coin’in de yakından izlenmeye değer olabileceğini aktarıyor.

Bu nedenle ENJ coin, bu haftanın “uyuyan devi” olarak adlandırıldı. Analiste göre yükseliş tezinin geçersiz kılınması, bugünün 0.23 dolar olan mevcut değerinin yüzde 50’den fazla altındaki seviyelere işaret edebilir. Böylece, dolar maliyet yaklaşımı olumlu bir yatırım planı olabilir.

Metaverse coin ENJ hakkında kısa bilgiler

Enjin (ENJ), kurumsal Blockchain teknolojisi entegrasyonunu kolaylaştırmayı amaçlayan merkezi olmayan bir ekosistemdir. Yapısı ve işlevleri nedeniyle, geliştiriciler ağa PaaS (Hizmet Olarak Platform) adını verirler. Enjin, kuruluşların Blockchain’e özgü herhangi bir programlama oluşturmadan Blockchain altyapısını kullanmalarına olanak tanır. Enjin, bu görevlerle ilişkili teknolojik ve finansal kısıtlamaları ortadan kaldırarak herkesin Blockchain tabanlı taktikleri kullanarak ticaret yapmasına, para kazanmasına ve satmasına olanak tanır.

Enjin’in geliştirme ekibi ilk kez çabalarını oyun endüstrisine yoğunlaştırmaya karar verdi. Şu anda şirket, geliştiricilere ve stüdyolara tokenize edilmiş dijital varlıkları başlıklarına dahil etme konusunda yardımcı olmaya odaklanıyor. Bu protokoller, kullanıcı deneyimini geliştirir ve geliştiricilere edinme, elde tutma, katılım ve gelir yöntemleri konusunda yardımcı olur. Sonuç olarak, Enjin, işletmelerin bu kalabalık alanda gelir potansiyelini geliştirmesi ve rekabet avantajı elde etmesi için verimli bir araç haline geldi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.