Karaca Hatır Barista Cappucino ve Türk Kahvesi makinesi inceleme!

Posted by

Güne kahve içerek başlamayı ritüel edinmiş insanların ve genel olarak kahve severlerin ihtiyacı olan Karaca Hatır Barista Cappucino ve Türk Kahvesi makinesi inceleme videosu ile karşınızdayız.

İnsanların dışarıda içtikleri kahveleri evde yapma alışkanlığı kazandığını ve bu dönemde evde geleneksel Türk kahvesi dışında dünyaca ünlü kahveleri de yapmaya başladı.

Karaca Vantuz High Force Rosegold Elektrikli Süpürge inceleme!

Karaca Hatır Barista Cappucino ve Türk Kahvesi makinesi inceleme!

Karaca Hatır Barista kahve makinesi satın almak için buraya tıklayın

Karaca Hatır, Türk kahvesi bazıyla yapılan latte, cappuccino gibi ürünlerin nasıl olacağını merak edenler için birebir bir kahve makinesi. Normalde espresso bazlı yapılan kahveler, Türk kahvesiyle de yapılabiliyor.

Evde Cortado, Flate White, Latte, Cappuccino, Americano ve çok daha fazlasını yapmak için pahalı makineler ya da kahve çekirdekleri almaya gerek yok, çünkü evdeki Türk kahveni kullanarak tüm bu kahveleri kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca bu kahvelerin soğuk süt ve buz ile ice versiyonları da yapılabiliyor. İçecek tarifleri kutu içerisindeki tarif kitapçığında yer alıyor.

Hatır Barista dripper’ından süzülen közde Türk kahvesi, yepyeni İtalyan lezzetlerine dönüşüyor. Süt köpürtme aparatıyla tüm sütlü içecekleriniz için kıvamlı köpükler hazırlarken, özel ağızlı Barista cezvesi, kahvelerinizi uzman bir barista gibi fincanınıza koymanıza yardımcı oluyor.

Ürünün altındaki bilgilendirme çekmecesi sayesinde Latte Türk ve Cappuccino Türk tarifleri elinizin altında. Quick Clean teknolojisine sahip, kolay temizlenebilir cezvesi ve temizleme fırçasıyla, temizliği düşünmeden kahvelerinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Karaca Hatır Barista teknik özellikleri:

735W güç300 ml su kapasitesiLatte Türk, Cappucino Türk, Közde Türk Kahvesi, Sıcak Çikolata gibi 14 farklı tarif yapılabiliyorRenk seçenekleri: Imperial Red, Antrasit, Krem, Pearl White

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.