# dc

# kredi kartı

Posted by

Getir, n11’e ortak olduğunu duyurdu Tam Boyutta Gör

Yurt dışında 8 ülkede, Türkiye’de ise 81 ilde hizmet veren Getir önemli bir adımı gerçekleştirdiğini duyurdu. Aylar süren görüşmelerin ardından Getir, n11’e ortak olduğunu resmen duyurdu. Geçtiğimiz haftalarda Rekabet Kurulu, n11 hisselerinin Getir’e devrine onay vermişti.

Getir’den yapılan açıklamada Ağusto 2020’den beri süren ortaklık görüşmelerinin ardından sürecin resmen tamamlandığı belirtildi. n11’in mevcut ortaklarından Doğuş Holding A.Ş. ve Güney Koreli SK Planet. Co. Ltd, n11’in mevcut ortağı olarak şirkette kalmaya devam edecek. Getir, n11’İn üçüncü ortağı olacak. Ortaklık payları hakkında açıklama yapılmadı.

Metaverse nedir,nasıl alınır? En popüler Metaverse coin projeleri

1 ay önce eklendi

Getir CEO’su Nazım Salur, “Getir n11’e ortak oldu. Birlikte e-ticareti hızlandıracağız.” dedi.

Getir’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Hem yurt içinde hem de yurt dışında hızlı büyümesini sürdüren Getir, geçtiğimiz yılın ağustos ayında n11 için ortaklık görüşmelerini başlatmıştı. Geçtiğimiz haftalarda ise Rekabet Kurumu, n11 hisselerinin bir kısmının sermaye artırımıyla satın alınması işlemine onay verdi.

Mart 2013’te Doğuş Holding A.Ş. ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Planet Co. Ltd. ortaklığında kurulan n11’de mevcut ortaklar şirkette kalmaya devam ederken, Getir şirketin yönetim kontrolünden de sorumlu olacak.

20 milyondan fazla ürün ve 270 binden fazla kayıtlı iş ortağını 23 milyondan fazla kullanıcıyla buluşturan n11’e yapılan yatırım, Getir’in şimdiye kadar Türkiye’de hayata geçirdiği en büyük satınalma yatırımı oldu.”

Yorum Yaz Paylaş Tweetle Abone ol

Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Anasayfa Yaşam Ekonomi Haberleri Getir, n11’e ortak olduğunu duyurdu

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz: DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.