Spice Girls’ten Mel B, yeni yaşını üstsüz kutladı

Spice Girls’ün ünlü ismi Mel B, sosyal medyada doğum gününü kutladı. 48 yaşına giren Mel B, doğum gününe nasıl başladığını bir dizi fotoğrafla takipçilerine gösterdi.

Spice Girls üyesi, koştuğu fotoğraflardan sonra kolları havada üstsüz pozuyla dikkat çekti. Leeds doğumlu Mel B, fotoğrafta özel havuzunun önünde otururken kolları havada görülüyor.

Mel B’nin paylaşımına hem hayranlarından hem de ünlü isimlerden beğeni ve yorum geldi.
Ayrıca grup arkadaşları da Mel B’yi yalnız bırakmadı; Emma Bunton, Geri Horner, Melanie Chisholm ve Victoria Beckham da doğum günü dileklerini paylaşımlarıyla dile getirdi.

Emma Bunton, Spice Girls zamanlarından görüntüler paylaştı ve şöyle yazdı: “En iyi arkadaşlarımdan biri olan Mel B’ye mutlu yıllar… Güçlü, cesur, muhteşem ve komiksin! Seni seviyorum canım”

Mel B ve Emma Bunton…

Mel C de Mel B ile bir fotoğrafını paylaşarak mutlu yıllar diledi: “En inanılmaz zamanları yaşadık ve daha fazlasını sabırsızlıkla bekliyorum! Seni seviyorum kuzeyli kız kardeşim.”

Mel B ve Mel C

Geri Horner da eski bir fotoğraf paylaştı ve “Doğum günün kutlu olsun Mel B, harika bir gün geçir!” diye yazdı.

Geri Horner ve Mel B

Son olarak, Victoria Beckham da Instagram hikayesinde bir fotoğraf paylaştı ve sadece “Doğum günün kutlu olsun” diye yazdı.

Mel B, kısa süre önce Tina Turner’ın ölümünün ardından kendisi için efsanevi ismin nasıl bir rol model olduğundan bahsetmiş ve taciz edici bir ilişkiden idolü sayesinde nasıl kurtulduğunu anlatmıştı.

Ünlü şarkıcı verdiği bir röportajda, “Kendimi kırılmış ve utanmış hissettim. Ama tacize uğrayan ve küllerinden doğan bir Anka kuşu gibi yükselen ve daha güçlü hale gelen bir kadın tanıyordum. Tina Turner” diyerek idolünden aldığı güçten bahsetmişti.

Mel B, eski eşi Stephen Belafonte’den şiddet gördüğünü açıklamış ve ardından da kendisiyle aynı sorunu yaşayan kadınlara yardım için çalışmalara başlamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir