Uncharted’ın yeni macerasının PC çıkış tarihi nihayet netleşti

Posted by
Uncharted’ın yeni macerasının PC çıkış tarihi nihayet netleşti

Bununla birlikte 2021 yılının sonlarına doğru Sony tarafından yapılan bir açıklama, PC kullanıcılarının da heyecanlanmasına neden olmuştu.

Japon teknoloji ve oyun devi tarafından yapılan açıklamada, Uncharted’ın son iki macerası olan Uncharted 4: A Thive’s End ve bu oyun için geliştirilen bağımsız genişleme paketi Uncharted: The Lost Legacy’nin, Uncharted: Legacy of Thieves Collection ismiyle hem PlayStation 5 hem de PC kullanıcıları için satışa sunulacağı belirtilmişti.

Tabi PlayStation 5 platformu için verilen sözün tutulması uzun sürmedi ancak PC kullanıcıları uzun bir süredir merak içerisinde sıranın kendilerine gelmesini bekliyorlardı. İşte bugün, bu bekleyişin ne zaman sona ereceği netlik kazanmış oldu.

Geçtiğimiz saatlerde Epic Games tarafından önce haber olarak duyurulan daha sonra ise tarih bilgisi kaldırılan paylaşıma göre Sony, “Uncharted: Legacy of Thieves Collection” isimli oyununu 20 Haziran’da PC kullanıcılarının beğenisine sunacak.

Her ne kadar Epic Games paylaşımında yer alan tarih bilgisini birkaç dakika içerisinde düzelterek silse de, yine de şirketin bu hamlesi oyunun çıkış tarihinin yayılmasına engel olamadı. Bakalım PlayStation konsolunu kasıp kavuran bu yapım, PC kullanıcıları tarafından nasıl geri bildirimler alacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.